Popremierowe wsparcie Cyberpunk 2077 będzie przypominać to dla Wiedźmin 3: Dziki Gon

Twórcy Cyberpunk 2077 przygotują najprawdopodobniej rozbudowane dodatki.

@ 17.09.2019, 21:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

CD Projekt RED wie jak wspierać swoje gry popremierowo. W przypadku Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymaliśmy dwa solidnych rozmiarów rozszerzenia i podobnie będą się miały sprawy w związku z Cyberpunk 2077. Okazuje się, że plany Polaków na popremierową zawartość są niezmienne.

Kwestię ewentualnych dodatków poruszył projektant poziomów w CD Projekt RED, Max Pears. Powiedział on, że jeśli chodzi o darmowe DLC, gracze liczyć mogą na poprawki przypominające to, co deweloperzy zrobili z Wiedźminem 3.

"W przypadku Wiedźmina 3 gra stała się lepsza za sprawą aktualizacji, przebudowaliśmy interfejs użytkownika i tego typu sprawy. Słuchamy więc opinii, ale wiemy co przygotować w przypadku rozszerzeń".

Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymał nie tylko darmowe aktualizacje, ale również dwa rozbudowane dodatki. CD Projekt RED zamierza podobnie postąpić w przypadku Cyberpunk 2077.

"Nauczyliśmy się wiele z Wiedźmina 3 i jak te DLC działały. Wyciągnęliśmy z tego lekcje i wiemy jak przygotować DLC dla Cyberpunka. Skorzystamy z tego, czego się nauczyliśmy przy Wiedźminie 3".

Premiera Cyberpunk 2077 zaplanowana została na dzień 16 kwietnia 2020 roku, a grać będziemy na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wówczas okaże się o czym dokładnie mówi Pears.


Sprawdź także:

Cyberpunk 2077

Premiera: 17 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Cyberpunk 2077 to produkcja warszawskiego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel cRPG akcji, jednak tym razem świat fantasy za...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):