The Last of Us: Part II zaprezentowane zostanie podczas Madrid Games Week

Hiszpańska impreza odbędzie się na początku października.

@ 17.09.2019, 21:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

The Last of Us: Part II zaprezentowane zostanie podczas Madrid Games Week

Od zapowiedzi The Last of Us: Part II minęło sporo czasu, ale mimo to projekt wciąż nie ma oficjalnej daty premiery i wiele kwestii jego dotyczących pozostaje niejasnych. Na szczęście niebawem przynajmniej część pytań powinno otrzymać odpowiedzi.

Sony ujawniło na swoim oficjalnym hiszpańskim blogu, że w trakcie Madrid Games Week w październiku zaprezentuje światu The Last of Us: Part II. Impreza odbędzie się pomiędzy 3 i 6 października, a jeśli chodzi o wspomnianą grę, mamy ujrzeć coś całkiem nowego.

Nie wiadomo niestety o co chodzi, a to znaczy, że Japończycy mogą po prostu zaprezentować jakiś zwiastun albo gameplay. Data premiery, ze względu na stosunkowo niewielki status imprezy, w tym przypadku jest mało prawdopodobna, choć możliwa.

Z ostatnich doniesień wynika, że premiera The Last of Us: Part II odbędzie się na początku 2020 roku. Tytuł dostępny będzie wówczas wyłącznie dla posiadaczy konsol PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?