Gears 5 największą premierą Microsoftu na Xboksie One

Produkcja radzi sobie znacznie lepiej od Gears of War 4.

@ 17.09.2019, 19:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

Gears 5 największą premierą Microsoftu na Xboksie One

Microsoft ujawnił, że Gears 5 radzi sobie wyśmienicie. Produkcja może pochwalić się najlepszym tygodniem premierowym ze wszystkich gier opracowanych przez Microsoft na konsolę Xbox One. W czasie od 6 września, kiedy rozpoczął się okres wczesnego dostępu, do 8 września w Gears 5 zagrało ponad milion graczy.

Gigant z Redmond nie omieszkał oczywiście podkreślić popularności Gears 5 na tle poprzednich odsłon serii. Dowiedzieliśmy się, że w okresie premierowym Gears 5 poradziło sobie dwukrotnie lepiej od Gears of War 4. Dostaliśmy też najchętniej ogrywaną grę Microsoftu - zaszczytne miejsce, które do tej pory okupowało Halo 4.

Jeśli chodzi o wersję przeznaczoną dla komputerów osobistych, Microsoft chwali się, że Gears 5 jest największą premierą usługi Xbox Game Pass na blaszakach. Przy okazji mamy najlepszą premierę Microsoftu na konkurencyjnej platformie Steam. Ogólnie, Gears 5 na PC potroiło osiągnięcia swojego poprzednika.

Nie wszystko jest jednak na plusie. Z wcześniejszych raportów wynika, że pudełkowa wersja Gears 5 nie radzi sobie najlepiej, przynajmniej jeśli chodzi o Wielką Brytanię. Warto jednak pamiętać w tym przypadku, że Microsoft promuje przede wszystkim wydanie dystrybuowane cyfrowo.


Sprawdź także:
Gears 5

Gears 5

Premiera: 10 września 2019
PC, XBOX ONE

Gears 5 to kolejna odsłona trzecioosobowych strzelanek, których akcja została osadzona w odległej przyszłości. Za projekt odpowiada studio The Coalition, twórcy czwartej ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?