Powstaje Cities Skylines 2? Paradox rejestruje domenę

Jest spora szansa na kontynuację świetnego city buildera!

@ 16.09.2019, 21:15
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, xbox one

Firma Paradox Interactive kupiła prawa do domeny cities2.com. Póki co nie oznacza to niczego konkretnego, ale możemy spekulować, że trwają prace nad kontynuacją Cities Skylines!

Świetny city builder debiutował w 2015 roku, a do dziś wydawane są do niego dodatki. Nie da się ukryć, że gra została jednak już ograna przez graczy na wszelakie możliwe sposoby i fani budowania miast z pewnością nie narzekaliby, gdyby na horyzoncie pojawiła się kontynuacja.

Rejestracja domeny przez wydawcę może wskazywać na to, że Cities Skylines 2 faktycznie jest w produkcji, lub przynajmniej trwają pierwsze podchody pod jej rozpoczęcie. Póki co operujemy w sferze plotek i domysłów, a samo Paradox nie skomentowało sprawy. 

W obecnej chwili studio Colossal Order pracuje zresztą nad kolejnym DLC do pierwszego Cities: Skylines, więc to wspomniany dodatek jest dla twórców gry priorytetem. Chyba nikt nie obraziłby się jednak, gdybyśmy za jakiś czas doczekali się zapowiedzi Cities Skylines 2, prawda?

Dzięki za info, frycek88!


Sprawdź także:

Cities: Skylines

Premiera: 10 marca 2015
PC, XBOX ONE, PS4, SWITCH

Cities: Skylines to projekt studia Colossal Order (twórcy Cities in Motion), który najłatwiej porównać do słynnej serii SimCity. Oznacza to, że mamy do czynienia z grą st...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   08:48, 17.09.2019
Przydało by się więcej map i pełne 3D. Możliwość ustawienia kamery z poziomu ulicy, oraz dać większą swobodę budowania.