NiOh nadal sprzedaje się bardzo dobrze

Powoli nastawiamy się też na premierę NiOh 2.

@ 16.09.2019, 11:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4

Studio Team Ninja opracowuje obecnie NiOh 2, a tymczasem dowiedzieliśmy się, że pierwsza odsłona tego cyklu rozeszła się w całkiem imponującym nakładzie. Dane nie są co prawda oficjalne, ale pochodzą z wiarygodnego źródła.

Starszy analityk firmy Niko Partners, Daniel Ahmad, napisał na Twitterze, że pierwsze NiOh od swojej premiery sprzedało się w liczbie około 2,75 mln egzemplarzy. Biorąc pod uwagę, że w lutym mówiło się o 2,5 mln, kilka miesięcy wystarczyło, aby tytuł znalazł 250 tysięcy zainteresowanych.

NiOh dostępne było pierwotnie wyłącznie na PS4, aby następnie trafić także do posiadaczy PC. Jeśli chodzi o NiOh 2, zadebiutuje ono w 2020 roku, wyłącznie na PlayStation 4. W tym momencie konkretnego terminu premiery "dwójki" nie mamy, ale wiemy że od 1 do 10 listopada zaplanowane zostały beta testy przedsięwzięcia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?