Anthem w EA Access oraz Origin Access

Jeśli macie abonament, koniecznie sprawdźcie nowe dzieło BioWare.

@ 16.09.2019, 11:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Mimo że Anthem to całkiem intrygujący projekt, studio BioWare nie nadąża z przygotowywaniem nowej zawartości i poprawkami, a w rezultacie gracze tracą zainteresowanie przedsięwzięciem. Najpewniej z tego powodu firma Electronic Arts postanowiła dołączyć Anthem do katalogu gier dostępnych w ramach EA Access oraz Origin Access.

Obie wymienione usługi oferują subskrypcje, których opłacenie daje nam dostęp do szerokiego wachlarza gier wydawanych przez Electronic Arts. Subskrypcja jest wyceniona na mniej więcej 20 złotych miesięcznie, a zatem całkiem atrakcyjnie. Abonament od niedawna daje dostęp do Anthem.

Jeśli nie mieliście do tej pory okazji, aby sprawdzić Anthem, to zachęcamy do wykupienia subskrypcji. BioWare obiecuje wspierać projekt przez długi czas, a ponadto do katalogu gier w EA Access oraz Origin Access bezustannie dodawane są nowe produkty.


Sprawdź także:

Anthem

Premiera: 22 lutego 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Anthem to połączenie strzelanki, RPG i MMO przypominające konsolowe Destiny. Za projekt odpowiada studio BioWare Edmonton znane za sprawą dwóch serii: Mass Effect oraz Dr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?