Zapowiedź kolejnej gry z serii Batman: Arkham coraz bliżej?

Na to wskazuje wypowiedź jednego z aktorów biorących udział w nagraniach do gry.

@ 13.09.2019, 12:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Na temat kolejnej odsłony serii Batman: Arkham nie wiemy na razie nic. W sieci krąży mnóstwo plotek na temat przedsięwzięcia, a jeśli na poważnie potraktować ostatnie, można spekulować, że zapowiedź przedsięwzięcia jest coraz bliżej.

Aktor Roger Craig Smith, który wcielał się w postać Batmana w Arkham Origins, napisał na Twitterze całkiem interesujący wpis. Czytamy w nim, że mężczyznę obowiązuje NDA i dlatego nie jest w stanie nic napisać na temat projektu, przy którym nie pracuje, a który nie istnieje.

Samo w sobie nie znaczy to zbyt wiele, ale w komentarzu do tegoż wpisu widnieje odpowiedź Garego Miereanu, pracującego dla Warner Bros - wydawcy serii Batman: Arkham. Czytamy w nim, że "kot wkrótce wyjdzie z worka", cokolwiek miałoby to znaczyć.

Czekamy oczywiście z niecierpliwością, a wszelkie doniesienia będzie Wam przekazywać na bieżąco. Z ostatnich nowości na temat cyklu wynikało, że najnowszy projekt zostanie zatytułowany Court of Owls. Nic nie zostało jednak potwierdzone.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   23:18, 15.09.2019
Chętnie nową część przytulę, tylko nie już pod znakiem ,,Arkham". Ta piękna trylogia została zamknięta i niech taką pozostanie.