Zapowiedziano tegoroczne The Game Awards

Imprezę zaplanowano, jak zwykle, na grudzień.

@ 13.09.2019, 11:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Właśnie dowiedzieliśmy się, że The Game Awards powróci w tym roku, a imprezę zaplanowano na dzień 12 grudnia. Aby dotarła do możliwie jak najszerszego grona graczy, wydarzenie będzie nadawane za sprawą kilkudziesięciu serwisów streamingujących.

The Game Awards po raz piąty organizuje Geoff Keighley. Jak co roku, w trakcie imprezy zapowiedziane i zaprezentowane zostaną nowe gry. Dostaniemy też na pewno garść materiałów promocyjnych oraz szczegółów dotyczących projektów, które ujawniono wcześniej.

"W tym roku impreza będzie celebrować akt kreacji, na scenie pojawią się ekipy wizjonerów, które podzielą się z Wami swoimi nowymi projektami", napisał Keighley na Twitterze.

Kolejne informacje na temat tegorocznego The Game Awards, jak tylko się pojawią. Póki co zaznaczcie sobie w kalendarzu datę 12 grudnia bieżącego roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?