Death Stranding - film wyjaśniający fabułę gry; jest też 50-minutowy gameplay

Oczywiście nadal wiele pytań zostaje bez odpowiedzi.

@ 12.09.2019, 12:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Death Stranding - film wyjaśniający fabułę gry; jest też 50-minutowy gameplay

Jeśli nadal nie jesteście pewni tego czym jest Death Stranding, to koniecznie obejrzyjcie najnowszy materiał filmowy promujący przedsięwzięcie. Został on przygotowany specjalnie po to, aby przybliżyć graczom wątek fabularny najnowszego projektu Hideo Kojimy.

Widniejący poniżej film pierwotnie pokazano za zamkniętymi drzwiami na targach Gamescom 2019. Wreszcie jednak został on opublikowany w sieci, dzięki czemu wszyscy zainteresowani mogą się z nim zapoznać. Czy wyjaśnia wszystkie niuanse? Oczywiście, że nie. Death Stranding nadal pozostaje enigmą.

Na filmie widzimy jak Sam pozyskuje informacje na temat planów prezydenta, dotyczących zjednoczenia wyniszczonej Ameryki. W tym celu w każdym z miast umieszczone zostały specjalne moduły, które mają w tym pomóc. Niestety grupa terrorystów nie chce do tego dopuścić, a Sam, zdaje się, jest jedyną nadzieją "naszych".

Premiera Death Stranding zaplanowana została na 8 listopada bieżącego roku. Grać będziemy wówczas wyłącznie na PlayStation 4, choć istnieje spora szansa na to, że w późniejszym terminie zagrają też właściciele komputerów osobistych oraz konsol Xbox One.

Aktualizacja: W sieci pojawił się też solidnej długości gameplay z gry, zamieszczamy go poniżej dla wszystkich zainteresowanych.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudossebogothic   @   13:44, 12.09.2019
To musi być niezłe dziwactwo skoro nawet Japończykom trzeba objaśniać fabułę. No i Kojimie udało się stworzyć nowy gatunek: groch z kapustą. Gra nie wygląda ciekawie ani trochę.
0 kudoskrzywy_banen   @   14:28, 12.09.2019
Mi się za to podoba, ale i tak mam pewne obawy czy na dłuższą metę gra nie zrobi się nudna niczym gra od ubi.
1 kudosprofesjonalista19   @   18:23, 12.09.2019
Cytat: sebogothic
Gra nie wygląda ciekawie ani trochę.

Tu się zgadzam. Nie ma w niej niczego co póki co mogłoby mnie zainteresować. Uwielbiam Kojimę że Metal Gear Solid bo gra jest wg. Mnie legendą A jak wiadomo legendy nie umierają. Nie oznacza to jednak że Death Stranding będzie epickie a z każdym kolejnym materiałem wypada coraz gorzej w mojej subiektywnej ocenie
0 kudosfrycek88   @   21:30, 12.09.2019
Zdecydowanie zbyt udziwnione jak na mój gust.
0 kudosmrPack   @   10:57, 13.09.2019
Zdecydowanie nie będzie to gra dla każdego. Na pewno nie dla uczulonych na specyfikę japońskich produkcji i nazwisko Kojima. Zgodzę się, że samo przemierzanie świata nie wygląda na zbyt odkrywcze i porywające, ale ja bardziej liczę na pokręconą fabułę w stylu Hideo Dumny Całość oceni się dopiero po premierze. Grę w każdym razie raczej kupię.
0 kudospetrucci109   @   13:04, 13.09.2019
Ten gameplay jest tak porywający, że po minucie nie chciało mi się już dalej oglądać..
0 kudosmrPack   @   14:05, 13.09.2019
Rozgrywkę jednak urozmaica liczba spraw, o które trzeba będzie dbać. Balans postaci, obciążenie, wytrzymałość, kondycja, odpoczynek czy stan bobasa Puszcza oko Widać też o co chodzi z systemem społecznościowym, bo gracze mogą niczym w serii Souls zostawiać dla innych znaczniki z wiadomościami, pomagać podczas walk z bossami czy ułatwiać pokonywanie przeszkód np. w postaci położonej nad przepaścią drabiny i dawać za to polubienia.
Dodaj Odpowiedź