Code Vein - brutalny pojedynek z bossem

Na filmie widać, że Code Vein to godny reprezentant gatunku soulslike.

@ 12.09.2019, 12:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Code Vein - brutalny pojedynek z bossem

Premiera Code Vein odbędzie się mniej więcej za dwa tygodnie, a jeśli na debiut nowego dzieła Bandai Namco czekacie, spójrzcie na najnowszy materiał filmowy, opublikowany przez wydawcę.

Wideo, które widnieje poniżej ukazuje pojedynek z jednym z bossów, a konkretniej z kreaturą zwaną "Successor of the Claw". Jako że film nie został zlokalizowany, nie wiadomo jak dokładnie stwór będzie nazwany w polskiej wersji gry. Pewne jest natomiast to, że oponent ma ostre jak brzytwa szpony i jest niebezpieczny.

Code Vein to przedstawiciel gatunku soulslike, co znaczy, że starcia ze wszystkimi napotkanymi przeciwnikami potrafią przysporzyć grającemu nie lada trudności. W przypadku bossów sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana albowiem każdy z nich to duże wyzwanie.

Spójrzcie zresztą na poniższe wideo. Pamiętajcie też, że premiera Code Vein odbędzie się już 27 września bieżącego roku, a grać będziemy na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Na obu wspomnianych konsolach pobrać możecie za darmo wersję demonstracyjną.


Sprawdź także:
Code Vein

Code Vein

Premiera: 27 września 2019
PS4, XBOX ONE, PC

Code Vein to gra akcji z elementami RPG osadzona w mrocznym, post-apokaliptycznym uniwersum. Za projektem stoją weterani z Bandai Namco, którzy sami przyznają się do insp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?