Jest nowy gameplay z Final Fantasy VII Remake

Twórcy pokazują nam mniej więcej 15 minut zabawy.

@ 12.09.2019, 11:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Jest nowy gameplay z Final Fantasy VII Remake

Firma Square Enix opublikowała w sieci kolejny materiał filmowy promujący Final Fantasy VII Remake. Co ważne, nie jest to klasyczny zwiastun, ale gameplay, na którym możemy ujrzeć jak przedsięwzięcie prezentuje się w ruchu.

Poniższe wideo to około 15 minut rozgrywki. Obserwujemy na nim wydarzenia, jakie mają miejsce przed tym, jak główny bohater dotrze do jednego z bossów, zwanego Scorpion Sentinel. Co ważne, filmu nie edytowano, a zatem oglądać można bez jakichkolwiek przeszkadzajek marketingowych.

Gameplay dostępny jest w ramach poniższego odtwarzacza, a jeśli chodzi o samą grę, będziemy mogli ją sprawdzić w pierwszym kwartale 2020 roku. Jej premierę zaplanowano na dzień 3 marca, początkowo wyłącznie na PlayStation 4. Jeśli chodzi o inne platformy docelowe, na razie szczegółów brak.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?