Poznaliśmy przybliżoną datę premiery NiOh 2

Projekt winien trafić do sprzedaży na początku 2020 roku.

@ 11.09.2019, 21:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Poznaliśmy przybliżoną datę premiery NiOh 2

NiOh było całkiem udanym reprezentantem gatunku soulslike. Sprzedało się ono całkiem nieźle, a w rezultacie Koei Tecmo postanowiło sfinansować opracowanie "dwójki". Dzięki temu studio Team Ninja ponownie zaprosi nas do wykreowanego przez siebie uniwersum. Stanie się to już niebawem.

Wydawca NiOh 2 ujawnił właśnie, że debiut projektu ustalono na początek 2020 roku. Nie zdradzono o jaki konkretnie miesiąc chodzi, ale jeśli mielibyśmy spekulować, postawilibyśmy na marzec lub kwiecień, wszak w tych miesiącach początku roku debiutuje najwięcej tytułów.

Prócz tego, że ujawniono przybliżoną datę premiery, opublikowano w sieci całkiem nowy zwiastun NiOh 2, przygotowany z okazji zbliżających się targów Tokyo Game Show 2019. Film skupia się na różnych Yokai, czyli demonach, z którymi będziemy mieć do czynienia podczas przygody.

NiOh 2 najpierw trafi do posiadaczy PlayStation 4, a później - prawdopodobnie - zagości na dyskach twardych posiadaczy komputerów osobistych. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku "jedynki", którą przeszliśmy w szerz i wzdłuż, aby przygotować dla Was poradnik.


Sprawdź także:
NiOh 2

NiOh 2

Premiera: 13 marca 2020
PS4

NiOh 2 to kontynuacja gry akcji z elementami RPG utrzymanej w konwencji soulslike, a więc powstałych na modłę serii Dark Souls. Za projekt odpowiada studio Team Ninja, oj...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?