Rune II - RPG akcji w nordyckim klimacie z premierą w listopadzie

Studio Human Head najnowszym trailerem Rune II zdradziło datę premiery - RPG akcji w nordyckim klimacie ukaże się tylko na PC 12 listopada tego roku. Poinformowano też o otwartych beta-testach.

@ 11.09.2019, 21:01
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Rune II to dzieło oparte na wiekowej produkcji z dwutysięcznego roku, która zadebiutowała tylko na komputerach osobistych. Wtedy mieliśmy do czynienia z trzecioosobowym slasherem z akcją umiejscowioną w klimacie mitologii celtyckiej. Wiecie, potężni faceci z brodami stają na czele rebelii przeciwko Lokiemu i jego sługusom, którzy chcą sprowadzić Ragnarok do Midgardu. "Dwójka" zasadami stoi na podobnych zasadach, lecz tym razem rozgrywka wzbogacona jest o elementy RPG-owe i o wiele lepszą warstwę wizualną - tytuł ma zadebiutować już 12 listopada!

Rune II - znane wcześniej jako Rune, a jeszcze później Rune: Ragnarok - zadebiutuje na razie wyłącznie na komputerach osobistych. Produkcja studia Human Head, autorów oryginalnego Preya z 2006 roku, związała się z Epic Games Store, dzięki czemu tytuł najpierw ukaże się na platformie firmy Epic Games. Kiedy? Pełna wersja Rune II ukaże się 12 listopada, zaś otwarta beta trybów multiplayer - deathmatch oraz drużynowa jego odmiana - rozpocznie się 20, a zakończy 22 września!

Z tej okazji do sieci trafił nowy zwiastun. Możemy obejrzeć prezentację trzech bogów, którzy będą mogli być wybrani na naszego patrona w walce z Lokim.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   20:12, 12.09.2019
Jeśli tak ma wyglądać sequel kultowego trzecio-osobowego slashera z 2000 to lepiej by w ogole nie powstał. Szkoda rozwalać kultową markę.