Mamy krótką zajawkę rozgrywki w System Shock 3

System Shock 3 jest wciąż w fazie pre-alfa.

@ 11.09.2019, 20:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

W sieci pojawiła się niedługa zajawka, ukazująca fragmenty rozgrywki z System Shock 3. Niestety nadal nie jest to pełnoprawny gameplay, co znaczy, że na takowy musimy nadal czekać.

Jeśli chodzi o System Shock 3, zapowiedziane zostało ono w 2015 roku, a pracę nad nim zdecydowała się podjąć firma OtherSide Entertainment. Do tej pory nie widzieliśmy niestety zbyt wielu materiałów ukazujących przedsięwzięcie, ale być może niebawem się to zmieni.

Warto wspomnieć, że przy System Shock 3 pracuje obecnie Warren Spector, czyli osoba, która dawno temu opracowała oryginalne System Shock. To dzięki niemu dostaliśmy też m.in. serię Thief oraz Deus Ex. Jego doświadczenie pozwala nam przypuszczać, że SS3 będzie co najmniej tak dobre jak wymienione projekty.

System Shock 3 nie posiada niestety daty premiery, ale być może niebawem takową poznamy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
3 kudossebogothic   @   21:48, 11.09.2019
Troszkę za długo przy tym grzebią, oby efekt był tego warty. Patrząc na te urywki zapowiada się ciekawie. Czuć klimat SS2. Fajnie gdyby także i "dwójka" doczekała się takiego samego odrestaurowania jak część pierwsza. Dostalibyśmy trylogię na tym samym silniku, niewiele różniącą się pod względem oprawy i mechanik, którą można by było ograć zachowując uczucie ciągłości historii.