Borderlands 3 promuje raper Słoń - posłuchajcie singla "Borderlands"

Firma Cenega postawiła na nietypowy marketing związany z nadchodzącą premierą Borderlands 3 - tytuł Gearbox Software promuje raper Słoń swoim najnowszym singlem.

@ 10.09.2019, 20:59
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Studio Gearbox Software szykuje się do wydania swojej prawdopodobnie największej dotychczasowej gry - Borderlands 3. Produkcja znajduje się w produkcji od kilku lat i ma być najbardziej rozbudowaną odsłoną zasłużonego cyklu FPS-ów. W Polsce dystrybucją zajmuje się firma Cenega - ta postawiła na nietypowy sposób na marketing organizując popularnego rapera do nagrania kawałka nawiązującego do gry. "Trójkę" swoim najnowszym kawałkiem reklamuje raper Słoń.

Borderlands to zwariowana seria looter-shooterów, w której oprócz pozornie kolorowej i przyjemnej grafiki znajdziemy sporo czarnego humoru oraz przede wszystkim przemocy. Mówimy tutaj bowiem o strzelance. W klimat marki idealnie wstrzelił się Słoń - artysta w swoich utworach nie szczędzi na wulgaryzmach i przemocy, mając w swojej dyskografii kilka płyt poświęconych horrorcore'owi - typowi hip-hopu szczególnie nastawionemu na promowaniu w warstwie lirycznej wszelkich makabr, sztuki transgresji czy agresywnych zachowań.

Utwór promujący Borderlands 3 nosi tytuł "Borderlands" i został wyprodukowany przez duet The Returners. Sama produkcja ukaże się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 już 13 września.


Sprawdź także:

Borderlands 3

Premiera: 13 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Borderlands 3 to kolejna część słynnej serii strzelanek, w których wcielamy się w rolę jednego z czterech protagonistów i na pełnej niebezpieczeństw planecie Pandora star...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   21:33, 10.09.2019
Uwielbiam czytać o znanych i sławnych, o których wcześniej nie wiedziałem nawet, że istnieją ;p Ktoś ma podobnie?

Ttwór reprezentuje mniej więcej ten sam poziom jak te dzieciaki w przedziale 6-12 lat które idą z telefonem i podobną muzyką rozwaloną na cały regulator. Moim zdaniem nietrafiony pomysł na reklamę.
0 kudosprofesjonalista19   @   22:03, 10.09.2019
Nie grałem nigdy w żadną część borderlands ale mam nadzieję że nie gra nie celuje w to samo co ww. "raper". Bo jeśli gra celuje w tą samą grupę społeczną co Słoń to chyba nie skorzystam
0 kudosMar3cz3k   @   00:38, 11.09.2019
coś mi się wydaje że to ten pan się próbuje wypromować na borderlands a nie odwrotnie, ta gra nie potrzebuje takiej reklamy
0 kudosdabi132   @   09:45, 11.09.2019
Ja pierdziele. Cenega tak nisko upadła, żeby promować tę grę w taki sposób? Dzieciaczkom słuchającym takiej muzyki nawet się to podoba, patrząc na komentarze pod filmem na YT. Dla mnie to jest słabe.