Szykuje się impreza związana z The Last of Us: Part II

Niebawem poznamy datę premiery The Last of Us: Part II?

@ 10.09.2019, 13:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

The Last of Us: Part 2 zapowiedziano dawno ale do tej pory nie wiemy kiedy trafi ono do sprzedaży. Sytuacja może się jednak niebawem zmienić. Jak się bowiem okazuje, Sony zaplanowało specjalne wydarzenie medialne związane z grą. Odbędzie się ono jeszcze w tym miesiącu.

O istnieniu imprezy dowiedzieliśmy się za sprawą Geoffa Keighleya. Napisał on na Twitterze, że nowe szczegóły na temat The Last of Us: Part 2 powinniśmy pozyskać 24 września. W tym momencie nie wiemy niestety o co chodzi, ale być może poznamy wreszcie datę premiery gry.

Jakkolwiek by nie było, The Last of Us: Part 2 zmierza wyłącznie do posiadaczy konsol PlayStation 4. Z ostatnich plotek na temat przedsięwzięcia wynika, że ogrywać będziemy je w lutym 2020 roku, przy czym nie są to informacje potwierdzone.

Czekamy na 24 września i trzymamy kciuki.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?