[UPDATE - DEMO DOSTĘPNE] FIFA 20 - kiedy demo? Jeszcze dziś!

Już dziś zadebiutuje wersja demonstracyjna gry FIFA 20.

@ 10.09.2019, 17:00
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Demo FIFA 20 miało zadebiutować według wcześniejszych doniesień 12 września, czyli za dwa dni. Najnowsze przecieki donoszą jednak, że grę sprawdzimy jeszcze dziś - w godzinach wieczornych!

Aktualizacja: Demo FIFA 20 jest już dostępna na PC (Origin), PlayStation 4 i Xboksie One. Plik z wersją demo waży około 7 GB. Dostępne w wersji demonstracyjnej zespoły to:
  • Chelsea
  • Borussia Dortmund
  • Liverpool
  • Paris Saint-Germain
  • Real Madryt
  • Tottenham Hotspur 

Liczne portale traktujące bezpośrednio o FIFA 20 potwierdzają tę informację - niektórzy donoszą, że dostali "cynk" od przedstawicieli EA. Sam wydawca oficjalnie nie skomentował tych wieści, ale jeśli chcecie sprawdzić najnowszą kopankę jak najszybciej, to trzymajcie dziś rękę na pulsie.

W wersji demo sprawdzimy klasyczny mecz, a także nowe rozgrywki Volta - wzorowane na piłce ulicznej.

Gdy demo będzie dostępne - zaktualizujemy wiadomość. Tymczasem możecie zerknąć na listę TOP 100 najlepszych piłkarzy FIFA 20 i sprawdzić, jakimi klubami zagramy w demie.

FIFA 20 oficjalnie zadebiutuje 27 września.


Sprawdź także:

FIFA 20

Premiera: 27 września 2019
PS4, PC, XBOX ONE, SWITCH

FIFA 20 to najnowsza odsłona najpopularniejszej gry piłkarskiej sięgającej początków lat '90.Włodarze z Electronic Arts postanowili dokonać małej rewolucji i połączyli tr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?