Death Stranding - Hideo Kojima na TGS 2019 opowie o nowych szczegółach i nowym projekcie!

Death Stranding zbliża się do wielkiego debiutu, a jak się okazuje, jego twórca, Hideo Kojima, już myśli o nowych wyzwaniach.

@ 09.09.2019, 19:14
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Death Stranding - Hideo Kojima na TGS 2019 opowie o nowych szczegółach i nowym projekcie!

Hideo Kojima przygotowuje swój następny projekt, z kolei na szczegóły na temat Death Stranding możemy liczyć na Tokyo Game Show 2019, które odbędzie się jeszcze w tym miesiącu.

Hideo Kojima udostępnił krótką, ale miłą aktualizację dotyczącą swojej nowej gry na Twitterze. Napisał on, że Kojima Productions wprowadza obecnie ostatnie poprawki do Death Stranding, które w zasadzie gotowe jest do premiery. Deweloper wspomniał także, że przygotowuje się do swojego „następnego projektu”, co raczej nie jest szczególnie zaskakujące.

Tworzenie jest ciągle zmieniającym się procesem, a każda wydawana gra to suma pomysłów nowych oraz starych, poddawanych recyklingowi. Można się jedynie domyślać, że będzie to coś zbliżającego się do filmu, ponieważ Kojima często twierdzi, że gry i filmy kiedyś się połączą i chce być w tym przypadku pionierem nowego nurtu.

Death Stranding zostanie wydany 8 listopada na PlayStation 4. Tokyo Game Show 2019 odbędzie się od 12 do 15 września. Czekamy zatem na prezentację gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   19:56, 11.09.2019
Podobno zostanie zaprezentowany dłuższy gameplay. Na gamescom był pokazywany fragment z początku gry wyjawiający główne motywy fabuły, ale zobaczyły go tylko zaproszone osoby.