The Surge 2 - zwiastun przedpremierowy gry Deck 13 daje radę

Najnowsza produkcja Deck 13 to druga część The Surge, świetnie przyjętej gry RPG o wysokim poziomie trudności.

@ 06.09.2019, 20:05
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

The Surge 2 - zwiastun przedpremierowy gry Deck 13 daje radę

W sieci opublikowano najnowszy materiał wideo promujący The Surge 2, które zmierza na konsole stacjonarne oraz komputery osobiste.

The Surge 2 jest promowane w najbardziej brutalny sposób, a dzieje się to w ramach zwiastuna „Jesteś tym, co zabijesz”. Aby przetrwać w brutalnym świecie gry, potrzebujesz nowego sprzętu - a świetna mechanika rozgrywki marki The Surge zapewnia możliwość sprawnego go pozyskiwania.

W najnowszym trailerze zobaczysz, jak w każdą broń, każdy element zbroi oraz ekwipunku można wycelować, a następnie odrąbać go lub odstrzelić. Na koniec zostaje już tylko wyposażyć pozyskane oprzyrządowanie i cieszyć się z jego użytkowania.

Walka w The Surge 2 jest szybka, brutalna i bardzo taktyczna. Dzięki nowym i śmiercionośnym technikom, takim jak parowanie kierunkowe, a także wyposażeniu pokroju dronów oraz nowych rodzajów broni, potyczki są atrakcyjniejsze niż wcześniej.

Zamówienia przedpremierowe na grę są już dostępne, a jeśli się na nie zdecydujecie, dostaniecie pakiet wyposażenia URBN, który zawiera nowy zestaw zbroi, dwie nowe bronie oraz inne kosmetyki i sprzęt.

The Surge 2 zadebiutuje na wyżej wymienionych platformach 24 września.


Sprawdź także:
The Surge 2

The Surge 2

Premiera: 24 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

The Surge 2 to kontynuacja futurystycznej gry akcji z elementami RPG, reprezentująca mechaniki rozgrywki zbliżone do cyklu Dark Souls czyli tzw. "soulslike". Za projekt p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?