Gears 5 - zwiastun premierowy z muzyką Fleetwood Mac

Najnowszy zwiastun gry Gears 5 wzbogacono tłem muzycznym Fleetwood Mac i maksymalnie odjechanymi efektami wizualnymi.

@ 06.09.2019, 19:56
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one

Gears 5 - zwiastun premierowy z muzyką Fleetwood Mac

Teraz, na dni przed premierą Gears 5, Microsoft i The Coalition wydają nowy zwiastun, zawierający kawałek grupy muzycznej Fleetwood Mac. Film, zatytułowany Łańcuch, ponieważ zawiera piosenkę Fleetwood Mac o tym samym tytule, pokazuje Kait - protagonistkę - jadącą przez burzę na środku pustyni, rozbijającą się i stającą twarzą w twarz z wrogiem.

Utwór zastosowany w zwiastunie nie jest oryginałem wykonywanym przez Fleetwood, ale coverem Amy Lee z Evanescence.

Pojawienie się materiału zbiega się w czasie z wydaniem Gears 5, które powinno być dostępne późniejszym wieczorem dla posiadaczy wersji Ultimate, a za kilka dni dla pozostałych. Co ciekawe film będzie emitowany dziś wieczorem podczas przerwy reklamowej w trakcie otwarcia sezonu NFL, w ramach którego staną przeciwko sobie Packers oraz Bears.

Po odtworzeniu zwiastuna, Gears 5 zostanie uruchomione na całym świecie dla osób, które zakupiły wersję Ultimate. Jeśli więc chcesz dziś zagrać, miejcie oko na wspomnianą reklamę.

Dodatkowo jeżeli chcecie, możecie sprawdzić nowy zwiastun premierowy poniżej. Gears 5 ma trafić na Xboksa One i PC. W wydanie zagracie od dziś, a standardowa edycja będzie miała swoją premierę w przyszłym tygodniu, 10 września. Wypatrujcie w najbliższych dniach naszej recenzji.


Sprawdź także:
Gears 5

Gears 5

Premiera: 10 września 2019
PC, XBOX ONE

Gears 5 to kolejna odsłona trzecioosobowych strzelanek, których akcja została osadzona w odległej przyszłości. Za projekt odpowiada studio The Coalition, twórcy czwartej ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?