Nintendo Switch pozwoli zrzucić zbędne kilogramy

Nintendo szykuje akcesoria do ćwiczeń dla Switcha.

@ 06.09.2019, 13:13
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

Nintendo Switch pozwoli zrzucić zbędne kilogramy

Kiedyś gracze często kojarzyli się z pryszczatymi grubaskami, ale dziś, wraz z ogromną popularyzacją elektronicznej rozrywki, obraz ten na szczęście odszedł w zapomnienie. Mimo tego firma Nintendo szykuje sprzęt, który pozwoli zrzucić zbędne kilogramy - przy wykorzystaniu Switcha.

Japończycy szykują sprzęt zapowiadany jako "nowe doświadczenie". Urządzenie ma być skierowane do osób, które chcą się nieco poruszać i skorzystać przy tym z dóbr nowoczesnych technologii. Otrzymamy sprzęt w kształcie koła, do którego zamontujemy Joy-Cony ze Switcha i zapewne będziemy realizować zestaw określonych, wyświetlanych na ekranie ćwiczeń. Fitness pełną gębą.

Pierwszą zajawkę urządzenia zobaczycie na trailerze poniżej. Pełna jego prezentacja odbędzie się w przyszłym tygodniu - poznamy nazwę i cenę.

Nintendo już kiedyś próbowało - z pozytywnym skutkiem - rozruszać graczy. Świadczy o tym świetna sprzedaż podkładki Wii Fit (oraz jej ulepszonego modelu Plus) - sprzęty nabyło prawie 44 mln osób.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   14:58, 06.09.2019
Ten "motyw" na gubienie kilogramów w pewnym sensie realizował już kinect czy move, a dziś robi to VR. Gdzieś kiedyś był nawet artykuł, że jakieś Pani udało się dzięki grze w Dance Central zgubić 12kg.
0 kudosdabi132   @   22:12, 06.09.2019
Jak dla mnie dobry pomysł. Co do VR'a, to nie do końca stawiał bym go na równi z takim kinectem. A to z racji tego, że w goglach wirtualnej rzeczywistości ciężko jest wykonywać jakieś ćwiczenia czy tańczyć. W przypadku Nintendo jest to rozwiązanie proste.