BioWare pracuje nad Dragon Age 4 i innymi projektami, ale rozwija też Anthem

Studio BioWare intensywnie pracuje nad wieloma zadaniami.

@ 06.09.2019, 12:38
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Wydane w lutym bieżącego roku Anthem rokowało na ciekawą grę i miało wiele elementów, które wypadły naprawdę dobrze. Niestety przez garść niesprawdzonych rozwiązań i brak pomysłu na sensowny rozwój gry, tytuł obecnie powoli umiera, a serwery pustoszeją.

Mimo tego studio BioWare nie powiedziało ostatniego słowa w kwestii Anthem. Gra jakiś czas temu dostała opóźnioną aktualizację Kataklizm, która wniosła do zabawy sporo nowej zawartości. Studio cieszy się, że update przypadło do gustu graczom - przynajmniej tak wynika z opinii, które otrzymano.

Jednocześnie przedstawiciele BioWare zaznaczają, że nad grą wciąż pracują dwa duże zespoły -  w Austin i Edmonton. Ekipy te szykują kolejną zawartość dla gry, a także mają duże plany na jej dalszy rozwój. Studio zaznacza jednak, że wprowadzenie tych nowości zajmie trochę czasu, więc musimy uzbroić się w cierpliwość.

W dalszej części opublikowanej notki przedstawiciele BioWare zaznaczają, że pracują obecnie nad "kilkoma wielkimi projektami". Jak to jednak bywa, nie mogą nam póki co zdradzić szczegółów. Wiemy za to, że jednym z tych projektów jest najprawdopodobniej Dragon Age 4, znane pod nazwą roboczą "Dread Wolf". Obecnie prace znajdują się w fazie pre-produkcji, co oznacza, że na kolejną smoczą przygodę jeszcze długo poczekamy - przynajmniej do kolejnej generacji konsol.


Sprawdź także:

Anthem

Premiera: 22 lutego 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Anthem to połączenie strzelanki, RPG i MMO przypominające konsolowe Destiny. Za projekt odpowiada studio BioWare Edmonton znane za sprawą dwóch serii: Mass Effect oraz Dr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKattowitz   @   14:18, 06.09.2019
Coś kiedyś ktoś o Dragon Age 4 pisał, że jakoby chcieli się zająć strategią w tymże uniwersum. Mam nadzieję, że były to plotki bez ziarna prawdy.
0 kudosfrycek88   @   20:26, 07.09.2019
Cytat: Kattowitz
Coś kiedyś ktoś o Dragon Age 4 pisał, że jakoby chcieli się zająć strategią w tymże uniwersum. Mam nadzieję, że były to plotki bez ziarna prawdy.


Ja też, jeśli już któreś z uniwersum RPG miało by się udać jako strategia, ty tylko TES. Chętnie została bym najwyższym królem Skyrim i ruszył na elfy ;)
0 kudoslogan23   @   21:17, 07.09.2019
Tylko czekać i być ostrożny, A strategia w klimatach DA nie była zła ale jako osobna gra, Choć przy wydawaniu gier ea, To lepiej niech nie robią żadnej strategii z DA 4. Jak był to rpg, To niech tak pozostanie.