AS EMPiKu 2006 dla gry Heroes of Might and Magic V!

CD Projekt z przyjemnością informuje, że gra strategiczna Heroes of Might and Magic V została nagrodzona prestiżową nagrodą AS EMPiK 2006! Od ośmiu lat AS EMPiKu przyznawany jest najchętniej kupowanym produktom w sieci handlowej EMPiK.

@ 16.02.2007, 10:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, press info

AS EMPiKu 2006 dla gry Heroes of Might and Magic V!

CD Projekt z przyjemnością informuje, że gra strategiczna Heroes of Might and Magic V została nagrodzona prestiżową nagrodą AS EMPiK 2006!

Od ośmiu lat AS EMPiKu przyznawany jest najchętniej kupowanym produktom w sieci handlowej EMPiK. W tym roku, w kategorii Gry PC statuetka przypadła grze Heroes of Might and Magic V. Oznacza to, że w salonach EMPiK był to największy przebój w 2006 roku wśród gier komputerowych. Tytuł ten od dnia premiery przez ponad 15 tygodni utrzymywał się w ścisłej czołówce na Top Liście EMPiKu!

"Jesteśmy niezwykle dumni z otrzymania tej nagrody. To fantastyczne uczucie dla całej ekipy CD Projekt, bo wszyscy zapracowali na ten olbrzymi sukces. Ogromnie cieszymy się, że fani gier komputerowych po raz kolejny docenili nasze wysiłki i "zagłosowali" na grę z naszej oferty. Korzystając z okazji chciałbym im serdecznie za to podziękować. Mogę obiecać, że nie spoczniemy na laurach. Spodziewajcie się w 2007 roku kolejnych fantastycznych wydań wspaniałych gier!" - powiedział Marcin Marzęcki, Dyrektor Marketingu firmy CD Projekt.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?