Udostępniono demo Code Vein

Specjalna próbka Code Vein dostępna jest na PS4 oraz Xboksie One.

@ 04.09.2019, 12:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Udostępniono demo Code Vein

Jeśli chcieliście sprawdzić przed premierą najnowsze soulslike'owe dzieło studia Bandai Namco, czyli Code Vein, to mamy dobre wieści. Wydawca opublikował w sieci demo przedsięwzięcia. Jest ono dostępne na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Demo Code Vein jest oczywiście w pełni darmowe. Po jego pobraniu możecie przygotować głównego bohatera, a następnie przemierzyć początkową lokację gry - nie całą, rzecz jasna. W trakcie podróży staniecie naprzeciwko różnej maści oponentów, a każdy, jak na grę z gatunku soulslike przystało, będzie niełatwy do pokonania.

Premiera Code Vein zaplanowana została na dzień 27 września bieżącego roku, a grać będziemy na komputerach osobistych (wymagania) oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Poniżej rzucić okiem możecie na krótki zwiastun przygotowany z okazji publikacji dema.


Sprawdź także:
Code Vein

Code Vein

Premiera: 27 września 2019
PS4, XBOX ONE, PC

Code Vein to gra akcji z elementami RPG osadzona w mrocznym, post-apokaliptycznym uniwersum. Za projektem stoją weterani z Bandai Namco, którzy sami przyznają się do insp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?