Znamy wrześniową rozpiskę Xbox Live Gold

Darmowe gry września są całkiem atrakcyjne.

@ 30.08.2019, 11:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox 360, xbox one

Znamy wrześniową rozpiskę Xbox Live Gold

Firma Microsoft ujawniła rozpiskę gier, jakie otrzymają wszyscy subskrybenci usługi Xbox Live Gold we wrześniu bieżącego roku. Zestaw wygląda całkiem atrakcyjnie, szczególnie jeśli cenicie sobie gry akcji z naciskiem na skradanie.

Co zatem dostaną abonenci? W przypadku Xboksa One liczyć mogą oni na dwie propozycje. Pierwsza to kompletny sezon Hitmana, oczywiście ten pierwszy. Druga to natomiast projekt zatytułowany We Were Here. On również dedykowany jest Xboksowi One. Hitmana pobierzecie przez cały wrzesień, a We Were Here od 16 września do 15 października.

W przypadku osób korzystających z Xboksa 360 lub Xboksa One do pobrania będzie Earth Defense Force 2025 oraz Tekken Tag Tournament 2. Pierwszy z wymienionych projektów zaciągniecie od 1 do 15 września, a drugi musicie pobrać pomiędzy 16, a 30 września.

Kończąc przypomnę, że wciąż da się pobrać ofertę sierpniową. Są w niej dostępne Gears 4 oraz Castlevania: Lords of Shadow, a także Forza 6, którą da się zaciągnąć nieco dłużej, bo do 15 września.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?