Deweloperzy The Surge 2 prezentują efektowne pojedynki w grze

The Surge 2 będzie unikatem w gatunku gier soulslike.

@ 30.08.2019, 10:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Firma Focus Home Interactive opublikowała kolejny materiał filmowy, promujący The Surge 2. Zwiastun skupia się na najważniejszym elemencie przedsięwzięcia, czyli walce. Pojedynkujemy się zarówno z pomniejszymi bandziorami, jak i potężnymi bossami.

Dzięki unikatowemu systemowi walki, w The Surge 2 możemy celować w konkretne kończyny, tudzież podzespoły napotkanego oponenta. Dzięki temu możliwe staje się odcinanie tychże kończyn, a następnie adaptowanie pozyskanego sprzętu do własnych potrzeb.

Żeby walka była ciekawa, gracz otrzymuje dostęp do szerokiego wachlarza wyposażenia, od włóczni, przez miecze, na totalnie zakręconych narzędziach zagłady skończywszy. Oczywiście pojedynkowanie to nie tylko wyprowadzanie ciosów, ale również blokowanie, uniki oraz kontrataki.

Premiera The Surge 2 zaplanowana została na dzień 24 września bieżącego roku, a grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:

The Surge 2

Premiera: 24 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

The Surge 2 to kontynuacja futurystycznej gry akcji z elementami RPG, reprezentująca mechaniki rozgrywki zbliżone do cyklu Dark Souls czyli tzw. "soulslike". Za projekt p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?