Marvel's Avengers - mamy zwiastun przedstawiający postać Kapitana Ameryki

Twórcy ze studia Crystal Dynamics postanowili zaprezentować kolejny zwiastun Marvel's Avengers.

@ 30.08.2019, 10:04
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawił się najnowszy materiał wideo przedstawiający wielce oczekiwaną produkcję Crystal Dynamics pod nazwą Marvel's Avengers.

Gra akcji będzie pozwalała wcielić się w całą śmietankę bohaterów Marvela, których znamy m.in. z serii filmów Avengers. Jednym z pierwszych, których chcą przedstawić nam deweloperzy jest Kapitan Ameryka. Do premiery gry pozostało jeszcze kilka miesięcy, aczkolwiek Square Enix dopiero zaczyna zabierać się za prawdziwą promocję przygody Avengersów.

"Na początek – Super-żołnierz, urodzony w Brooklynie Steve Rogers. Uzbrojony w tarczę z vibranium Kapitan Ameryka walczy o wolność, broni niewinnych i jest znany z siły, szybkości i wytrzymałości".

Warto w tym miejscu podkreślić, że następne materiały wideo mają skoncentrować się na kolejnych postaciach, a dokładniej Iron Manie, Hulku, Czarnej Wdowie oraz Thorze.

Jak oceniacie produkcję Crystal Dynamics? Którym z Avengersów będziecie grali najczęściej?


Sprawdź także:

Marvel's Avengers

Premiera: 04 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Marvel's Avengers to gra akcji z superbohaterami w roli głównej. Za projekt odpowiada studio Crystal Dynamics, które słynie z rebootu serii Tomb Raider.Fabuła rozgrywa si...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?