PS Plus na wrzesień 2019 - Batman: Arkham Knight i Darksiders III

Firma Sony zapowiedziała wrześniowe tytuły dla aktualizacji oferty PS Plus - do katalogu gier dostępnych dla posiadaczy aktywnego abonamentu trafią Batman: Arkham Knight i Darksiders III.

@ 29.08.2019, 11:10
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
ps4

PS Plus na wrzesień 2019 - Batman: Arkham Knight i Darksiders III

Firma Sony wrześniową aktualizacją oferty PlayStation Plus uderza uderza w wysokie C! W nadchodzącym miesiącu bowiem posiadacze aktywnego abonamentu oraz konsoli PlayStation 4 (i wersji Pro) dostaną do pobrania kompletnie za darmo dwie naprawdę duże produkcje - Batman: Arkham Knight oraz Darksiders III!

Zapowiedź wrześniowego PS Plus pojawiła się na blogu PlayStation. W ramach miesięcznego pakietu tytułów dostępnych za darmo dla użytkowników subskrypcji gracze otrzymają najnowsze przygody Batmana - Batman: Arkham Knight - oraz ostatnią, wydaną ledwie w zeszłym roku, odsłonę marki Darksiders - Darksiders III. Obie produkcje zostaną udostępnione od 3 września, a możliwość ich pobrania będzie do 30 dnia tego samego miesiąca!

Dzieło Rocksteady Studios to największa i najbardziej rozbudowana odsłona serii przygodowych gier akcji Batman: Arkham. Wcielając się w postać jednego z najsławniejszych komiksowych bohaterów tym razem mierzymy się z tajemniczym Rycerzem Akrham, który wraz z Pingwinem oraz Strachem na Wróble chce obrócić całe Arkham w proch.

Trzecia część Darksiders autorstwa Gunfire Games pozwala pokierować zupełnie nową postacią niebędącą Jeźdźcem Apokalipsy – kobietą imieniem Furia. Jest ona potężnym magiem i otrzymuje zadanie przywrócenia równowagi między dobrem a złem na Ziemi, stając naprzeciwko wrogów w postaci Siedmiu Grzechów Głównych. Rozgrywka Darksiders III rozwija mechanizmy zaprezentowane w poprzedniczkach, ponownie łącząc gatunek hack & slash z elementami RPG oraz przygodowej gry akcji.


Sprawdź także:
Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight

Premiera: 23 czerwca 2015
PC, PS4, XBOX ONE

Batman: Arkham Knight to czwarta część odświeżonej serii z "Gackiem" w roli głównej. Za produkcję odpowiada studio Rocksteady, znane doskonale z dwóch pierwszych odsłon t...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?