WRC 8, Bee Simulator i Paranoia: Happiness is Mandatory tylko na Epic Games Store

Firma Bigben Interactive zapowiedziała dalszą współpracę z Epic Games Store. Rezultatem jest czasowa, dwunastomiesięczna, ekskluzywność kolejnych produkcji - WRC 8, Bee Simulator i Paranoia: Happiness is Mandatory.

@ 27.08.2019, 11:17
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

WRC 8, Bee Simulator i Paranoia: Happiness is Mandatory tylko na Epic Games Store

Firma Bigben Interactive podpisała umowę na kolejne gry ekskluzywne z firmą Epic Games. W ten sposób ich kolejne produkcje - WRC 8, Bee Simulator i Paranoia: Happiness is Mandatory - pojawią się jako tytuły na wyłączność sklepu Epic Games Store. Na szczęście tylko w wymiarze czasowym - dokładnie dwunastu miesięcy.

Romans Bigben Interactive z Epic Games trwa już jakiś czas. Pierwszym tytułem ze stajni brytyjskiego wydawcy będącym tytułem ekskluzywnym największego konkurenta Steama - Epic Games Store - była przygodowa gra akcji The Sinking City (nasza recenzja stawia dzieło studia Frogwares w mieszanym świetle). Teraz przyszedł czas na kolejne dzieła, w tym jedno polskie.

Bee Simulator, bo o nim mowa, to produkcja rodzimego studia Varsav Game Studios. Zgodnie z tytułem, wcielamy się w postać pszczoły i od środka - dosłownie - poznajemy pracę w ulu i zwyczaje tych niezwykłych owadów. Gra ukazać się ma na początku 2020 roku.

WRC 8 z kolei zadebiutuje już niedługo, bo 5 września. Jest to kolejna odsłona popularnego cyklu gier wyścigowych od studia Kylotonn, w której dostajemy pełną licencję na rajdowe samochodowe mistrzostwa świata. Zmierzymy się zarówno ze sztuczną inteligencją jak i żywymi przeciwnikami w trybach wieloosobowych na trasach ulokowanych w 14 krajach na blisko setce torów.

Paranoia: Happiness is Mandatory również posiada odleglejszą datę premiery - ten klasyczny cRPG w nieco mniej klasycznym środowisku ma ukazać się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 w przyszłym roku. W tytule autorstwa studiów Black Shamrock oraz Cyanide kierujemy czteroosobową drużyną śmiałków i trafiamy do retrofuturystycznego świata. Akcję obserwujemy z perspektywy rzutu izometrycznego, a mechanika przypomina tę z np. Pillars of Eternity II: Deadfire.

Ekskluzywność WRC 8, Bee Simulator i Paranoia: Happiness is Mandatory jest czasowa - potrwa 12 miesięcy od terminu wydania każdej z tych gier.


Sprawdź także:
WRC 8 FIA World Rally Championship

WRC 8 FIA World Rally Championship

Premiera: 05 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

WRC 8 FIA World Rally Championship to kolejna odsłona licencjonowanych gier rajdowych od studia KT Racing. Tytuł został wydany na wyłączność platformy Epic Games Store!No...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?