Little Nightmares II będzie zdecydowanie dłuższą grą od pierwowzoru

Twórcy szykują kontynuację w myśl idei "more, bigger, better".

@ 25.08.2019, 18:09
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, switch, ps4, xbox one

Platformówka Little Nightmares to udana pozycja, która mogła pochwalić się ciekawymi zagadkami i unikatowym klimatem. Nic więc dziwnego, że twórcy pracują nad jej kontynuacją.

Ekipa Tarsier Studios postanowiła podzielić się pierwszymi szczegółami na temat gry. Co prawda nie otrzymujemy konkretów dotyczących rozgrywki, ale wiemy, że gra będzie pod każdym względem lepsza od pierwowzoru.

"Dostaliśmy masę opinii na temat Little Nightmares, bardzo pozytywnych, ale wypominaliście też rzeczy, które wypadałoby poprawić. Myślę, że jednym z takich elementów jest długość gry - była trochę krótka. Tym razem szykujemy większą produkcję, z bardziej rozbudowanymi etapami, większą różnorodnością i liczniejszymi przeciwnikami.

Poprawimy też system checkpointów, a także przyspieszymy wczytywanie po śmierci. To rzeczy, którym się przyjrzeliśmy i ulepszymy je z myślą o kontynuacji" - wyjaśniają twórcy.

Little Nightmares II zadebiutuje w 2020 roku, na PC, PS4, XOne i Switcha.


Sprawdź także:

Little Nightmares

Premiera: 28 kwietnia 2017
PC, PS4, XBOX ONE

Little Nightmares to gra platformowa, która została utrzymana w klimacie horroru. Za jej opracowanie odpowiada niezależne Tarsier Studios, pod nadzorem firmy Bandai Namco...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?