Borderlands 3 - zabezpieczenia DRM nie będą irytować graczy

Gearbox obiecuje bezinwazyjne działanie zabezpieczeń.

@ 25.08.2019, 17:55
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Zbliżające się wielkimi krokami Borderlands 3 w wersji na PC zadebiutuje z zabezpieczeniem DRM (Denuvo) i będzie dystrybuowane przez pół roku wyłącznie przez Epic Games Store. Studio Gearbox obiecuje, że mimo zabezpieczeń, gra nie będzie irytować gracza upierdliwymi problemami.

"Gracze często krytykują DRM - czasami jest to zrozumiałe. My jednak staramy się, aby te zabezpieczenia nie wpływały na rozgrywkę. Nie chcemy sytuacji, gdy osoba która gra w piracką wersję, bawiła się wygodniej od gracza, który nabył grę legalnie" - wyjaśnia Chris Brock, producent gry.

W przeszłości zdarzało się bowiem, że gry z zainstalowanym crackiem omijającym Denuvo potrafiły działać sprawniej i sprawiać mniej problemów graczom, niż oryginały z działającym DRM. Miejmy nadzieję, że w przypadku Borderlands 3 nie odczujemy śmigającego w tle Denuvo.

Premiera gry już 13 września, na PC oraz PlayStation 4 i Xboksie One.


Sprawdź także:

Borderlands 3

Premiera: 13 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Borderlands 3 to kolejna część słynnej serii strzelanek, w których wcielamy się w rolę jednego z czterech protagonistów i na pełnej niebezpieczeństw planecie Pandora star...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?