Beta The Surge 2 korzysta z Denuvo, ale pełna wersja nie będzie

W dniu premiery gra nie będzie zawierać kontrowersyjnego DRM.

@ 25.08.2019, 17:30
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Studio Deck 13 jakiś czas temu uruchomiło zamkniętą betę The Surge 2, z której spisałem dla Was wrażenia. Udostępniony kod korzysta z Denuvo, które jednak zniknie w pełnej wersji.

Osoby biorące udział w becie postanowiły zapytać twórców, czy jest szansa, że gra zadebiutuje na innych platformach, niż Steam, np. GOG. W związku z polityką GOG, aplikacja musiałaby być jednak wolna od zabezpieczeń DRM. Odpowiedzi na pytanie o dostępność w innych źródłach sprzedaży nie dostaliśmy, ale przynajmniej wiemy, że Denuvo w pełnej wersji nie doświadczymy.

"Denuvo nie będzie zaimplementowane w The Surge 2 w dniu premiery. Denuvo jest tutaj tylko na czas zamkniętej bety, po jej zakończeniu zostanie wyłączone" - wyjaśniają przedstawiciele Deck 13.

I wszystko jasne. Premiera The Surge 2 za około miesiąc - 24 września.


Sprawdź także:

The Surge 2

Premiera: 24 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

The Surge 2 to kontynuacja futurystycznej gry akcji z elementami RPG, reprezentująca mechaniki rozgrywki zbliżone do cyklu Dark Souls czyli tzw. "soulslike". Za projekt p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?