Need for Speed: Heat nie będzie wymagało połączenia z siecią

W Need for Speed: Heat będzie się dało grać offline.

@ 23.08.2019, 11:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Jest spora szansa, że szefostwo Electronic Arts zaczęło wreszcie słuchać głosów graczy. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, tegoroczna odsłona serii Need for Speed nie będzie wymagała ciągłego połączenia z internetem.

W nowy projekt studia Ghost GamesNeed for Speed: Heat, będzie się dało grać offline, czyli bez połączenia z internetem - deweloperzy potwierdzili to w rozmowie z ekipą Twinfinite, a detal ten na pewno ucieszy wielu graczy. Nie tylko tych, którzy połączenia stałego nie mają, ale także tych, którzy preferują zabawę w pojedynkę.

Mimo powyższego, tryb sieciowy Need for Speed: Heat będzie ważny i niesie ze sobą wiele zalet. Podczas przemierzania ulic miasta online zobaczymy innych graczy. Możemy prowadzić z nimi interakcję, korzystać z ich pomocy w trakcie pościgów itd.

Premiera Need for Speed: Heat zaplanowana została na dzień 8 listopada bieżącego roku, a grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One. Co ważne, projekt nie będzie oferował loot boxów.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   18:44, 24.08.2019
EA chyba zamierza sprawdzić czy gra sprzeda się w tej formie i bez tych wszystkich bajerów jakie ostatnimi czasy raczą nas gry od EA.
0 kudosfrycek88   @   09:53, 25.08.2019
Nie ważne czemu to robią to jednak się cieszę że tak robią. Ruch w dobrą stronę należy popierać.