Microsoft zapowiada wiele niespodzianek na X019

Impreza giganta z Redmond odbędzie się w listopadzie bieżącego roku.

@ 23.08.2019, 11:01
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, xbox one

Tegoroczny gamescom nie był jakoś szczególnie porywający. Było to najprawdopodobniej wynikiem tego, że zarówno Microsoft, jak i Sony przygotowują własne imprezy. W ich trakcie możemy otrzymać wiele interesujących informacji, w szczególności tych związanych z konsolami następnej generacji.

Microsoft zapowiedział podczas gamescom 2019, że na listopad przygotowuje kolejną imprezę dedykowaną Xboksowi, czyli X019. Odbędzie się ona w Londynie, a jednym z najważniejszych tematów, jakie poruszone zostaną w jej trakcie, będzie oczywiście następca Xbox One.

"Robimy Inside Xbox, robimy transmisje na żywo", powiedział Aaron Greenberg, generalny manager marketingu gier w Microsofcie. "To nasz największy Inside Xbox w tym roku. Mamy zaplanowanych wiele niespodzianek. Przygotowujemy wiele zawartości zarówno od Xbox Game Studios, jak i partnerów zewnętrznych".

"Mamy zaplanowanych kilka niespodzianek, ale nie powiem więcej. Myślę, że to będzie świetna impreza".

W tym momencie nie wiemy jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się X019, ale jak tylko się to zmieni, niezwłocznie Was powiadomimy. Na bieżąco będziemy Wam też przekazywać wszelkie doniesienia z imprezy, wszak zapowiada się ona nad wyraz obiecująco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosAzumiChan   @   12:34, 23.08.2019
Jak zwykle największy, najlepszy tratata..
A jest jak jest czyli nędza.