FEZ za darmo w Epic Games Store, następnie Celeste / Inside

Jedna z najbardziej oryginalnych gier pixel-art.

@ 22.08.2019, 21:52
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Epic Games Store nie przestaje rozdawać świetnych gier, więc od dziś możemy odebrać swoją kopię FEZ - kolorowej platformówki z 2013 roku. Kolejna oferta zapowiada się niemniej ciekawie!

Promocja z FEZ trwa do 29 sierpnia, więc warto się pospieszyć. Jednocześnie warto też wyczekiwać kolejnego tygodnia, bo Epic rozda kolejne fantastyczne gry. Będziemy mogli odebrać aż 2 tytuły. Pierwszy z nich to piekielnie wymagająca platformówka Celeste, która podbiła serca fanów wyzwań - potwierdzeniem niech będzie 97% pozytywnych ocen (ponad 9300 recenzji graczy) na konkurencyjnym Steamie. Sorry Epic Games Store, ale wy takiej funkcji nie oferujecie.

Drugim tytułem będzie produkcja, której nie trzeba chyba nikomu przestawiać. Mowa o Inside, także platformówce, od twórców znanego chyba każdemu graczowi Limbo. Kolejny zacny tytuł, obok którego trudno przejść obojętnie. Tym bardziej, jeśli można dorwać go za darmo...

Ale to od przyszłego tygodnia (w dniach 29 sierpnia - 5 września).


Sprawdź także:

Fez

Premiera: 01 maja 2013
PC, PS3, XBOX 360, PS4, PSV

Produkt obrazuje drogę technologii gier konsolowo-komputerowych na przestrzeni czasu. Jednocześnie jest to pierwszy twór firmy Polytron. Gomez, główny bohater produkcj...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?