Remothered: Broken Porcelain - zapowiedziano kontynuację paranormalnego horroru

Firma Modus Games oraz studia Darril Arts i Stormind Games ogłosiły przygotowywanie kontynuacji horroru z zeszłego roku - paranormalna historia powróci w Remothered: Broken Porcelain. Tytuł zadebiutuje wiosną 2020 roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

@ 22.08.2019, 20:08
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, switch, ps4, xbox one

W trakcie tegorocznych targów gamescom firma Modus Games oraz studia Darril Arts i Stormind Games zapowiedziały kontynuację horroru Remothered: Tormented Fathers, który ukazał się w zeszłym roku. Remothered: Broken Porcelain, bo tak brzmi tytuł sequela, ukaże się 2020 roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Dostaliśmy też pierwszy zwiastun.

Remothered: Broken Porcelain najwięcej zmian przyniesie w kwestii historii oraz narracji. Nowe Remothered przede wszystkim zaoferuje przerywniki filmowe, by jeszcze bardziej wzmocnić psychologiczny klimat, a także więcej elementów survivalowych oraz śledczych - deweloperzy jeszcze bardziej chcą podkręcić wszystkie mechanizmy. Przede wszystkim rozgrywka polegać ma eksploracji otoczenia oraz dowiadywaniu się nowych faktów z pozyskiwanych poszlak - w tym aspekcie gra nie będzie się różnić od klasycznej przygodowej gry akcji.

Historia "dwójki" rozgrywa się bezpośrednio po fabule pierwszej części. Bohaterka trafia do tajemniczego miejsca zwanego Ashmann Inn, które strzeżone jest przez tajemniczych łowców, którzy zawieszeni są w czasie i przestrzeni. Scenariusz, podobnie jak w oryginale, wypełniony jest paranormalnymi zjawiskami i psychologicznym klimatem.

Remothered: Broken Porcelain zadebiutuje wiosną 2020 roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.


Sprawdź także:

Remothered: Broken Porcelain

Premiera: 2020
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Remothered: Broken Porcelain to druga część z planowanej trylogii przygodowych gier akcji utrzymanych w klimacie paranormalnego horroru. Za produkcję odpowiadają studia s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?