The Sims 4: Kraina magii - zapowiedziano kolejny dodatek

The Sims 4: Realm of Magic zadebiutuje już 10 września.

@ 22.08.2019, 15:13
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Firmy Maxis i Electronic Arts zapowiedziały kolejny dodatek do gry The Sims 4. Tym razem skupi się on na magii, czarach i wszelakich związanych z tym czynnościami.

Premiera rozszerzenia odbędzie się już niedługo na PC - 10 września. Trochę dłużej poczekają użytkownicy PS4 i XOne - do 15 października.

Precyzując, będzie to "pakiet rozgrywki", czyli nieco mniej obszerne (i tańsze) rozszerzenie, niż te oznaczone plakietką "dodatek". Sama zawartość Krainy magii ma jednak wprowadzić do rozgrywki kilka konkretnych rozwiązań. Zaczniemy od wizyty w Glimmerbrook, nowym miasteczku w pobliżu którego rośnie mroczny las. Przeniesiemy się tam przy pomocy portalu. Pod okiem wprawnych czarodziejów, nasz Sim nauczy się rozmaitych czarów. Nie zabraknie też lekcji alchemii, w ramach których będziemy ważyć różnorodne eliksiry, np. na nieśmiertelność.

Na tym atrakcje się nie kończą, bo Maxis szykuje dla nas m.in. pojedynki na czary, w ramach których będziemy walczyć z innymi czarodziejami. Naszą postać przyozdobimy w kolorowe peleryny, suknie i inne akcesoria - niezbędne do sprawnego czarowania. 


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?