Iron Harvest - RTS na bazie dzieł Polaka ukaże się we wrześniu 2020 roku

Nowy trailer Iron Harvest, RTS-a produkowanego przez studio KING Art Games, zdradza datę premiery gry - 1 września 2020 roku.

@ 22.08.2019, 13:32
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Iron Harvest to klasyczny RTS, który w Polsce znalazł specjalne miejsce w sercach graczy z uwagi na fakt, iż bazuje na diesel-punkowych pracach Jakuba Różalskiego pt. 1920+. Ogłoszono, że produkcja autorstwa studia KING Art Games, autorów m.in. rebootu serii przygodówek Black Mirror czy The Raven: Legacy of the Master Thief, finalnie zadebiutuje 1 września 2020 roku - na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Podczas trwający właśnie targów gamescom w niemieckiej Kolonii studio KING Art Games opublikowało najnowszy zwiastun - z fragmentami z rozgrywki - tworzonej na bazie dzieł Różalskiego strategii czasu rzeczywistego. Materiałowi promującemu Iron Harvest towarzyszyła data premiery. Dość odległa, wszak termin wydania RTS-a zaplanowano na 1 września 2020 roku.

Tytuł charakteryzuje się dość wyróżniającym się klimatem, wszak uniwersum bawi się koncepcją alternatywnej rzeczywistości. Przenosimy się do tytułowego roku 1920, w którym już po ziemi kroczą ogromne machiny wojskowe - mechy - a cały przemysł metalurgiczny jest w znacznym stopniu bardziej zaawansowany niż w istocie w tamtym okresie.

Iron Harvest w obecnym stadium produkcji obecne jest na halach wystawowych. Producenci z KING Art Games oraz przedstawiciele wydawcy, firmy Deep Silver, reklamują swoje nadchodzące dzieło poprzez wersję demonstracyjną do własnoręcznego ogrania.

reboo

Sprawdź także:

Iron Harvest

Premiera: 01 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Iron Harvest to produkcja z gatunku strategi czasu rzeczywistego, osadzona w diesel-punkowym uniwersum 1920+. Jego twórcą jest polski artysta Jakub Różalski, natomiast ty...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   21:07, 22.08.2019
Czekam na tę grę. Już się niepokoiłem, że projekt został anulowany, bo żadnych info nie było. Ale jak już wiadomo kiedy premiera, to jest dobrze.