gamescom '19: Wiedźmin 3 na Switcha z gameplayem i datą premiery

Geralt w wersji przenośnej. Jak wygląda?

@ 21.08.2019, 13:11
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

Studio CD Projekt RED przywiozło ze sobą na targi gamescom grywalną wersję Wiedźmin 3: Dziki Gon na Nintendo Switch. Możemy zerknąć, jak tytuł prezentuje się w akcji.

Przypomnijmy, że prace nad portem zlecono zewnętrznej ekipie, a konkretniej zespołowi Saber Interactive. Piotr Chrzanowski, starszy producent z CD Projekt RED, dał właśnie znać, że łącznie proces przeniesienia gry na konsolkę od Nintendo zajął około 12 miesięcy. Wlicza się w to jednak "ustalenia biznesowe", więc same prace programistów trwały być może nieco krócej.

Jednocześnie Chrzanowski wyjaśnia, że na potrzeby gry zmieniono większość tekstur, ale nie samych modeli. Siłą rzeczy, konieczne było przygotowanie mniej dokładnej oprawy, ale same modele, itp., w większości prezentują się identycznie z wersją na "duże platformy".

W gra jest już prawie gotowa i wkrótce rozpocznie się odliczanie do premiery - tę zaplanowano na 15 października bieżącego roku. W zestawie otrzymamy podstawkę i wszystkie dodatki.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?