Control - zwiastun premierowy przedstawia wstęp do fabuły

Zobaczcie dziwny i intrygujący świat Control, w którym wszystko może się zdarzyć.

@ 20.08.2019, 21:37
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Do sieci trafił zwiastun premierowy nowej gry Remedy, Control - możemy na nim obejrzeć jak robi się intrygująco - zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami. Zwiastun zaczyna się od pustych sal i pokoi, ale potem wchodzi Jesse Faden, obecny dyrektor Federalnego Biura Kontroli... i rozpętuje się piekło.

Pokazane są również dość intensywne sceny, szalone stworzenia i prawdopodobnie najlepsza część... obserwacja Jessego latającego wokół, przedstawiającego naprawdę niesamowite ruchy, gdy walczy ze zjawiskiem paranormalnym znanym jako Hiss i czymkolwiek innym, co zostanie w nią rzucone.

Wcześniej dyrektor Control, Mikael Kasurinen, omawiał "uczynienie gry możliwą do odtworzenia", ale chodziło raczej o stworzenie świata, w którym "'można dalej eksplorować", a także poruszał kwestię projektów puzzli i mechaniki rozgrywki.

Premierę Control zaplanowano na 27 sierpnia, a grać będziemy na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:

Control

Premiera: 27 sierpnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Control to kolejne nowatorskie podejście do gier akcji z elementami przygodowymi od studia Remedy - twórców rewolucyjnego cyklu Max Payne oraz Alan Wake.W Control gracz w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?