Kolejny materiał promujący grę Blair Witch

Deweloperzy ponownie straszą nas mrocznym lasem.

@ 20.08.2019, 11:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

Kolejny materiał promujący grę Blair Witch

Blair Witch to najnowszy projekt polskiego studia Bloober Team, specjalizującego się w thrillerach oraz survival horrorach. Przedsięwzięcie to trafi do sprzedaży już niebawem, a jeśli czujecie się nim zainteresowani, rzućcie okiem na poniższy materiał.

Deweloperzy chcą z pomocą nowego filmu przybliżyć nam wątek fabularny swojego dzieła, a także przedstawić ogólny zarys mechaniki rozgrywki. W grze wcielamy się w byłego policjanta o imieniu Ellis, przemierzającego mroczny las w poszukiwaniu zaginionego dziecka. Wiedźma Blair postanowiła oczywiście skomplikować akcję.

Żeby było ciekawiej, protagonista nie czuje się najlepiej. Prześladują go problemy z przeszłości, co znaczy, że niejednokrotnie będzie musiał stawić czoła także swoim własnym lękom. Tym bardziej, że w jego głowie miesza również antagonistka. Pomocny wówczas okaże się pies, Bullet.

Premierę Blair Witch zaplanowano na dzień 30 sierpnia bieżącego roku. Projekt dostępny będzie na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One.


Sprawdź także:
Blair Witch

Blair Witch

Premiera: 30 sierpnia 2019
PC, XBOX ONE, PS4, SWITCH

Blair Witch to horror z pierwszoosobową kamerą, którego akcja została osadzona w uniwersum kultowej serii filmów grozy o tej samej nazwie. Za projekt odpowiada polskie st...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?