Need for Speed: Heat - wyścigi i tuning na pierwszym gameplayu

Do sieci trafił zapowiadany gameplay z Need for Speed: Heat - możemy obejrzeć dzienne i nocne wyścigi, a także tuning.

@ 19.08.2019, 21:12
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Zgodnie z zapowiedziami opublikowanymi przy okazji ogłoszenia Need for Speed: Heat - dziś, czyli w poniedziałek, otrzymaliśmy pierwszy gameplay z najnowszej ścigałki od studia Ghost Games i firmy Electronic Arts. Możemy obejrzeć legalne wyścigi za dnia, nocną ucieczkę przed policją, a także szerokie możliwości tuningu.

Need for Speed: Heat zostało pokazane po raz pierwszy w zeszłym tygodniu. Dostaliśmy tylko krótki zwiastun z fragmentami z rozgrywki, zaś dziś możemy obejrzeć blisko 4-minutowy materiał pokazujący najważniejsze elementy nadchodzącej gry wyścigowej studia Ghost Games.

Na początku widzimy dzienne starcia na legalnych torach (Speedhunter Showdown), gdzie zarabiamy lokalną walutę na nasze samochodowe zachcianki. W grze obecne będą także nocne starcia zarówno z graczami na ulicach jak i policją - pościgi oraz ewentualna wpadka będą dla nas zdecydowanie bardziej bolesne niż w poprzedniczkach. Możemy obejrzeć też przebitki z garażu, w którym ulepszamy nasze pojazdy - tuning ma być tak samo, albo i nawet bardziej, rozbudowany od ostatnich dwóch odsłon serii Need for Speed wyprodukowanych przez Ghost Games.

Od dzisiaj, tj. 19 sierpnia, dostępna jest do pobrania darmowa aplikacja towarzysząca grze - w niej dostajemy dostęp tylko do wspomnianego garażu, w którym możemy przerabiać dostępne auta, a po premierze gry zaimportować je do Palm City i wskoczyć za ich kółka.

Premiera Need for Speed: Heat została zaplanowana na 8 listopada na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:23, 20.08.2019
Zapowiada się dobrze czyli jak zawsze, ciekawe czy tym razem serii uda się odnieść zamierzony sukces.