Destiny 2: Shadowkeep - nowy zwiastun rozszerzenia

W sieci pojawił się kolejny materiał filmowy promujący Destiny 2: Shadowkeep.

@ 19.08.2019, 20:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawił się najnowszy materiał filmowy, promujący kolejne rozszerzenie dla gry Destiny 2. Studio Bungie postanowiło przypomnieć graczom, że już 1 października będziemy mogli sprawdzić Destiny 2: Shadowkeep.

W Destiny 2: Shadowkeep gracze powrócą na księżyc, aby zetrzeć się ponownie z Hive. Sytuacja skomplikuje się jednak ze względu na armię koszmarów, na którą składają się byli oponenci, a która powstała niejako z martwych. Są wśród nich m.in. Crota oraz Ghaul.

Jeśli chodzi o inne nowości, gracze będą w stanie wykorzystywać niedostępne wcześniej finishery, umożliwiające likwidację osłabionych oponentów. Armor 2.0 pozwoli natomiast na szersze opcje modyfikowania wyglądu oraz wyposażenia graczy.

Destiny 2: Shadowkeep dostępne będzie od 1 października bieżącego roku na PC, PS4 oraz Xboksie One. Co ciekawe, także w październiku w ręce graczy trafi Destiny 2: New Light, czyli darmowa wersja pierwszego sezonu Destiny 2.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?