Cenega dystrybutorem gry Dying Light 2 w Polsce

Techland podpisał umowę z firmą Cenega.

@ 19.08.2019, 20:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Firma Cenega nadesłała nam całkiem interesującą informację prasową. Czytamy w niej, że na mocy specjalnej umowy, Cenega zajmie się dystrybucją gier firmy Techland w Polsce. Pierwszym projektem obu spółek będzie Dying Light 2, mające trafić do sprzedaży wiosną 2020 roku.

"Cieszymy się bardzo z rozpoczęcia współpracy. Twórcy Dying Light to niezwykle utalentowany zespół i możliwość dystrybucji oczekiwanej, najnowszej części gry w kraju, z którego ta marka pochodzi, to dla nas zaszczyt i powód do zwiększonych wysiłków. A jako gracze już nie możemy doczekać się premiery Dying Light 2” - powiedział Marek Chyrzyński, Prezes Zarządu Cenega S.A.

Techland, choć nie mamy żadnego cytatu jego prezesa, na pewno również zadowolony jest z podpisanej umowy. Niestety więcej informacji na temat wydania Dying Light 2 w Polsce w tym momencie nie mamy, ale jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was powiadomić.

Premiera Dying Light 2 zaplanowana została na wiosnę 2020 roku, a projekt dostępny będzie na PC, PS4 oraz Xboksie One. Niezależnie od platformy, wybierać będziemy pomiędzy polską (z napisami), a angielską wersją językową.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKawira   @   10:24, 20.08.2019
Gdyby ktoś nie wiedział - Techland zwolnił swój dział wydawniczy jakiś czas temu i teraz skupia się na developingu
0 kudosJakubPentek   @   10:38, 20.08.2019
Zobaczmy więc, ile czasu zajmie im wypuszczenie samego produktu.