Cyberpunk 2077 - zwiastun zapowiada wersję dla Google Stadia

Cyberpunk także w streamingu od Google.

@ 19.08.2019, 19:27
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, inne

Cyberpunk 2077 - zwiastun zapowiada wersję dla Google Stadia

Firma Google poinformowała, że oferta Google Stadia, czyli autorskiej platformy streamingowej korporacji, wzbogaci się o jeszcze jeden głośny tytuł - mowa o rodzimym Cyberpunk 2077.

Gra akcji autorstwa CD Projekt RED trafi także na platformę streamingową od Google. Z tej okazji przygotowano specjalny trailer, w którym zawarto fragmenty gameplayu. Niestety, są to widziane już wcześniej fragmenty.

Sama usługa wystartuje w listopadzie 2019 roku, ale póki co dla ograniczonego grona osób. Na początku 2020 streamingowy gaming przy pomocy Stadia będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych. Pod warunkiem, że dysponujemy odpowiednio mocnym łączem oraz mieszkamy w jednym z 14 krajów znajdujących się na liście od Google - jak się domyślacie, Polski tam, przynajmniej póki co, nie ma.Sprawdź także:
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Premiera: 19 listopada 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X

Cyberpunk 2077 to produkcja rodzimego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel gatunku RPG akcji, jednak tym razem świat fantasy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   07:48, 20.08.2019
Póki co Polski nie ma... wiecie co? Jak oglądam coś na HBO, to od czasu, do czasu jakość obrazu tak drastycznie spada, jakbym jakiegoś pirata na VHS oglądał. Łącze mam szybkie i wydajne, bez lagów, czyli co? Stawiam na to, że to HBO traktuje Polskę po macoszemu. Czuję, że podobnie może być i w przypadku tych usług strumieniowych. Niby to będzie działać, ale co kilka chwil będziecie poddawani silnym emocją związanymi z lagami.