Gamescom 2019 Opening Night Live - oglądaj z nami

Gamescom 2019 Opening Night Live to blisko dwugodzinna transmisja z pierwszego dnia targów w niemieckiej Kolonii - wystartuje dzisiaj, 19 sierpnia, o godzinie 20 naszego czasu. Zapowiedzi jakich gier możemy się na niej spodziewać?

@ 19.08.2019, 09:57
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
inne

Gamescom 2019 Opening Night Live - oglądaj z nami

Gamescom 2019 Opening Night Live to konferencja transmitowana z okazji z pierwszego dnia targów - tzw. dnia zero. Hale otwierane są dla osób ze specjalnymi przepustkami, które bez kolejek mogą przetestować wszystkie gry, które będą obecne na właściwych dniach - od 20 do 24 sierpnia. Stream odbędzie się dzisiaj, tj. 19 sierpnia, o godzinie 20 naszego czasu!

W tym roku na gamescom 2019 Opening Night Live mają pojawić się 25 gry - część z pewnością już znamy, jednak ma pojawić się kilka zapowiedzi nowości. Sam stream potrwa około dwóch godzin - takie informacje zamieścił na Twitterze Geoff Keighley, reżyser i producent wydarzenia. Geoff zapowiedział również wcześniej w tym miesiącu, że na konferencji pojawi się więcej niż 15 wydawców/producentów z nową zawartością oraz zapowiedziami świeżych tytułów! Czego zatem możemy się spodziewać?

Atmosferę podgrzewają kuluarowe plotki. A te wydają się naprawdę gorące! Kilka dni temu Death Stranding od Kojima Productions zniknął z zakładki z tytułami ekskluzywnymi na stronie PlayStation, co może wskazywać na premierę nowej gry Hideo Kojimy również na komputerach osobistych (na premierę na konkurencyjnej konsoli się nie zapowiada) - na pewno jednak dostaniemy świeży gameplay. The Coalition przyjedzie z filmikiem z rozgrywki singleplayerowej z debiutującego we wrześniu Gears 5. Pierwszy gameplay dostać ma również ogłoszone niedawno Need for Speed: Heat. Oprócz tego zobaczymy coś od takich firm jak 2K Games, Microsoft, Square Enix czy też THQ Nordic.

Stream z Gamescom 2019 Opening Night Live odbędzie się dzisiaj, 19 sierpnia, o godzinie 20 naszego czasu! Kiedy tylko pojawi się odtwarzacz, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   12:17, 19.08.2019
20:00? Cywilizowana godzina, może rzucę okiem.
0 kudosshuwar   @   08:28, 20.08.2019
No nie dało się... rwała się ta transmisja okropnie.
U Was też tak było?