Borderlands 3 - kolejna porcja gameplayu z FPS-a Gearbox Software

Jeśli nie możesz się doczekać Borderlands 3, może najnowsze materiały wideo pomogą Ci przetrwać ostatnie dni do premiery wyczekiwanej strzelaniny.

@ 17.08.2019, 12:27
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Fani serii Borderlands od kilku lat cierpliwie czekają na nową część serii. Mimo ponad sześciu lat, które dzielą "dwójkę" od "trójki", Borderlands 3 zapowiada się na godną kontynuację.

W minionym tygodniu firma 2K Games i studio Gearbox Software zaprosili do siebie garstkę dziennikarzy, by przedpremierowo sprawdzili najnowszą odsłonę serii looter-shooterów Borderlands. Podczas eventu można było nagrywać własny gameplay, dzięki czemu do sieci dostała się cała masa nowych materiałów filmowych - dziennikarze serwisu DualShocker przygotowali filmiki z wprowadzenia Borderlands 3 i nieco późniejszego segmentu na 22. poziomie postaci.

We wstępie do zabawy grano jako FL4K the Beastmaster, który jest ostatnim Vault Hunterem, zaprezentowanym w ostatnich zwiastunach postaci. Mogli się oni również zapoznać z innymi bohaterami gry, czyli z Zanem i Amarą, aby lepiej poczuć, jak przedstawia się rozgrywka w strzelaninie Gearbox.

Borderlands 3 zostanie wydane na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych 13 września 2019 roku. Gra pojawi się również w usłudze Google Stadia w późniejszym okresie tego roku.
Sprawdź także:

Borderlands 3

Premiera: 13 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Borderlands 3 to kolejna część słynnej serii strzelanek, w których wcielamy się w rolę jednego z czterech protagonistów i na pełnej niebezpieczeństw planecie Pandora star...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?