Borderlands 3 na PC skorzysta z Denuvo

Technologia Denuvo w Borderlands 3 nie powinna być jednak żadnym zaskoczeniem.

@ 15.08.2019, 19:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Borderlands 3 na PC skorzysta z Denuvo

Właśnie się dowiedzieliśmy, że Borderlands 3 w wersji przeznaczonej dla komputerów osobistych wykorzystywać będzie niepopularne wśród graczy zabezpieczenie Denuvo. Informacja na ten temat pojawiła się na karcie gry dostępnej w sklepie Epic Games.

Jakiś czas temu pisaliśmy, że Borderlands 3 na PC, będące tytułem ekskluzywnym sklepi Epic Games Store, nie pozwoli na wcześniejsze pobieranie danych, tzw. pre-load. Teraz okazuje się, że projekt jeszcze w jeden sposób może sobie zaszkodzić - korzystając z Denuvo.

Wspomniane zabezpieczenie przed piratami wprowadzone zostało oczywiście po to, aby tytuł jak najdłużej przeciwstawiał się hackerom i aby w sieci nie pojawił się crack umożliwiający odpalenie nielegalnej kopii projektu. Z punktu widzenia wydawcy, firmy Take-Two, jest to koniecznością, gracze natomiast Denuvo nie lubią.

Premiera Borderlands 3 zaplanowana została na dzień 13 września bieżącego roku, a grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One. Po debiucie okaże się czy Denuvo zwycięży i jaki przyniesie skutek.


Sprawdź także:
Borderlands 3

Borderlands 3

Premiera: 13 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Borderlands 3 to kolejna część słynnej serii strzelanek, w których wcielamy się w rolę jednego z czterech protagonistów i na pełnej niebezpieczeństw planecie Pandora star...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?