Blair Witch - zwiastun w 4K

Efektowny materiał filmowy promuje grę Blair Witch.

@ 15.08.2019, 19:32
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

Blair Witch - zwiastun w 4K

Polskie studio Bloober Team opublikowało w sieci kolejny zwiastun swojego najnowszego projektu - thrillera zatytułowanego Blair Witch, w którym zmierzyć musimy się z kultową tytułową wiedźmą.

Zwiastun, który widnieje poniżej zarejestrowano w rozdzielczości 4K, co znaczy, że prezentuje się on nad wyraz okazale - szczególnie jeśli posiadacie sprzęt umożliwiający obejrzenie go w pełnej krasie. Jeśli chodzi o treść filmu, twórcy skupili się na ukazaniu mrocznego lasu oraz przyjaciela głównego bohatera, psa zwanego Bullet.

Premierę Blair Witch zaplanowano na dzień 30 sierpnia bieżącego roku. Grać będziemy na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One. Więcej informacji na temat przedsięwzięcia, jak tylko zostaną ujawnione.


Sprawdź także:
Blair Witch

Blair Witch

Premiera: 30 sierpnia 2019
PC, XBOX ONE, PS4, SWITCH

Blair Witch to horror z pierwszoosobową kamerą, którego akcja została osadzona w uniwersum kultowej serii filmów grozy o tej samej nazwie. Za projekt odpowiada polskie st...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?