Need for Speed Heat oficjalnie zapowiedziane - gameplay w poniedziałek

Electronic Arts zapowiedziało Need for Speed: Heat - klimat Miami, dzień i noc, legalne i nielegalne wyścigi.

@ 14.08.2019, 15:35
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Po wcześniejszych plotkach i wyciekach czas na konkrety. Firma Electronic Arts oficjalnie zapowiedziała Need for Speed Heat, kolejną odsłonę kultowej serii gier wyścigowych. Tytuł zadebiutuje 8 listopada na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Posiadacze Origin Access Premier zagrają szybciej - 5 listopada.

Akcja Need for Speed: Heat ma miejsce w fikcyjnym Palm City, mieście wzorowanym na Miami. Za dnia weźmiemy udział w oficjalnych turniejach wyścigowych (Speedhunter Showdown), dzięki którym zarobimy pieniądze na rozbudowę i tuning pojazdów. W nocy zaś, w ramach nielegalnych zmagań, naszym zadaniem jest budowanie ulicznego szacunku - przeciwnikami nie będą tylko rywale, ale również skorumpowana policja. Nie zabraknie tego, za co serię lubimy najbardziej - dynamicznych ucieczek oraz emocjonujących pościgów.

Oprócz tego pojawi się też wątek fabularny, a także tuning - w nim kładziony jest nacisk na personalizację wozów i ma być zbliżony do możliwości zaprezentowanych w 2015 roku przy okazji rebootu serii, Need for Speed. Miejmy nadzieję, że nie będą powiązane z tym irytujące mikrotransakcje - wedle plotek mają być one bowiem obecne w grze. Za projekt odpowiada studio Ghost Games.

Więcej szczegółów poznamy w najbliższy poniedziałek, 19 sierpnia - w trakcie transmisji z tzw. dnia 0 targów gamescom obejrzymy m.in. gameplay. Póki co udostępniono wyłącznie zwiastun (z fragmentami gameplayu), który możecie obejrzeć poniżej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   12:50, 19.08.2019
Na pierwszy rzut oka bardzo podobne do NFS 2015.
Obym sie mylil i aby bylo duzo lepsze ...